Twitter

Twitter 1.02

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Oficjalny klient Twitter dla Java

Twitter to oficjalna aplikacja do obsługi serwisu mikroblogowego Twitter. Pozwala on publikować twitty i czytać co piszą inni. Jeśli korzystasz z serwisu Twitter, oficjalna aplikacja Java, to dobre rozwiązanie.Twitter posiada bardzo ładny... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prostota obsługi
  • Ładny wygląd

Wady

  • Mała ilość opcji
  • Współpraca tylko z jednym kontem

Bardzo dobry
8

Twitter to oficjalna aplikacja do obsługi serwisu mikroblogowego Twitter. Pozwala on publikować twitty i czytać co piszą inni. Jeśli korzystasz z serwisu Twitter, oficjalna aplikacja Java, to dobre rozwiązanie.

Twitter posiada bardzo ładny interfejs, kolorystyką nawiązujący do całego serwisu. Za pomocą tej aplikacji możemy publikować nasze statusy oraz czytać co piszą inni. Wspiera on retweety oraz wiadomości prywatne. Niestety nic ponad to.

Twitter pozwala podpiąć tylko jedne konto i praktycznie nie posiada opcji konfiguracji. Jeśli chcesz okazyjnie korzystać z Twittera na swoim telefonie Java, nie jest to zły wybór.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na java

Opinie użytkowników o Twitter

Sponsorowany×