Twitter

Twitter dla Android

Oficjalny klient Twitter na telefony Android

Twitter to długo oczekiwana, oficjalna aplikacja serwisu Twitter na telefony Android. Jest dostępna za darmo i działa znakomicie.Twitter na Android wita nas interfejsem utrzymany w niebieskiej kolorystyce. Wszystkie funkcje są reprezentowane za... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prędkość działania
  • Dużo funkcji
  • Prostota obsługi

Wady

  • Nie znaleziono

Doskonały
9

Twitter to długo oczekiwana, oficjalna aplikacja serwisu Twitter na telefony Android. Jest dostępna za darmo i działa znakomicie.

Twitter na Android wita nas interfejsem utrzymany w niebieskiej kolorystyce. Wszystkie funkcje są reprezentowane za pomocą ikonek o odpowiednim kształcie. Nie ma problemu z odgadnięciem ich przeznaczenia. W aplikacji mamy do dyspozycji praktycznie wszystkie opcje jakie oferuje nam sama strona serwisu Twitter.

Twitter na Android w naszej subiektywnej ocenie działa szybciej niż inne aplikacje tego typu. Aplikacja sprawia ogólnie bardzo dobre wrażenie. Jedynym niedociągnięciem jakie udało nam się znaleźć, jest brak opcji ustawienia powiadomień. Pojawiają się one tylko w przypadku prywatnych wiadomości i nie można tego ani wyłączyć, ani zmienić.

Jeśli korzystasz z Twittera, to aplikacja Twitter na Android na pewno Ci się spodoba. Wygląda i działa bardzo dobrze, a na dodatek jest szybsza od konkurencji.

Najczęściej pobierane Przeglądarki na android

Twitter

Download

Twitter

Opinie użytkowników o Twitter

Sponsorowany×