Twitter

Twitter 6.31.7

Oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a

Oto oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a, pozwalająca na korzystać z pełnej funkcjonalności tego serwisu.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwa w użyciu
  • Mnóstwo opcji
  • Szybka aplikacja z doskonałymi przyciskami dotykowymi
  • Pozwala na korzystanie z wielu kont

Wady

  • Czasami potrzebuje więcej czasu na załadowanie informacji

Doskonały
9

Oto oficjalna aplikacja Twittera dla iPhone'a, pozwalająca na korzystać z pełnej funkcjonalności tego serwisu.

Oficjalna, pełna wersja

W sieci możesz spotkać wiele aplikacji do obsługi Twittera, takich jak choćby Echofon, które nie są oficjalnymi klientami Twittera. Oficjalna aplikacja jest natomiast przyjazna i bardzo prosta dla nowych użytkowników, posiadając przy tym wszystkie funkcje, także te dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Zakładając, że masz już swoje konto na Twitterze, od razu po zalogowaniu się do niego dostaniesz dostęp do swojego głównego kanału informacji. Dzięki aplikacji możesz odczytywać wszystkie tweety, otwierać w nich linki, przesyłać je dalej lub odpowiadać na nie, tak jak to odbywa się poprzez stronę internetową.

Podczas przeglądania danego profilu użytkownika Twittera możesz go dodać do istniejącego lub nowego kontaktu w książce adresowej iPhone'a. Możesz też w szybki sposób skorzystać z podanych informacji, co wiąże się też z dostępem do lepszej jakości zdjęć kontaktu i wielu innych opcji.

Prosta i elegancka aplikacja, niczym wersja webowa

Wpisanie swojego tweeta jest tu bardzo proste, przy czym możesz skorzystać z menu, które pozwoli ci na dodanie hashtagów, zdjęć, nazwy użytkownika oraz wideo i lokalizacji. Dodatkowo, aplikacja posiada naprawdę prosty i przejrzysty interfejs. W tej wersji Twitter wspiera możliwość posiadania wielu kont, pozwalając także na dodawanie zdjęć, wideo lub adresów URL z innych serwisów.

Najlepszy sposób na używanie Twittera na telefonie

Aplikacja Twitter jest po prostu fantastyczna. Nowa ikona nie jest może tak dobra, jak poprzednia, jednak sama aplikacja jest jeszcze bardziej potężna i kompletna, podnosząc bardzo wysoko poprzeczkę dla każdej aplikacji do Twittera.

Twitter

Download

Twitter 6.31.7

Opinie użytkowników o Twitter